سایت جدید
عضویت در خبرنامه
ایمیل شما بدون www
درباره وب

اخبار پیام نور www.pnunews.com آمادگی همکاری با کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور را دارد و از کلیه مسوولین دانشگاه پیام نور که تمایل به همکاری و انتشار اخبار خود را دارند دعوت می کند تا همکاری لازم برای جلب رضایت دانشگاه و دانشجویان را فراهم آورند برای این منظور با اخبار پیام نور تماس بگیرید 09362820212 - pnunews@gmail.com
آخرین اخبار پیام نور"فراگیر"برنامه امتحانات"تستی یا تشریحی"خبر های جنجالی " نمونه سوال"دکترا"ارشد"لیست منابع"اخبار مراکز و واحد ها"عکس های پیام نوری ...

آمار سایتارتباط با اخبار پيام نور


   ايجاد دانشگاه پيام‌نور در غرب تهران
فرشاد ابراهیم ریاست دانشگاه پیام نور تهرانرئيس دانشگاه پيام‌نور استان تهران از ايجاد دانشگاه پيام‌نور در غرب تهران خبر داد.
فرشاد ابراهيم‌پور، رئيس دانشگاه پيام‌نور استان تهران با بيان اين‌كه دانشكده‌هاي علوم اقتصادي و علوم اجتماعي از خيابان استاد نجات‌الهي تهران به شهرك شهيد باقري منتقل مي‌شوند، افزود: از اين پس كلاس‌هاي رشته‌هاي مديريت، حسابداري و علوم اجتماعي دانشگاه پيام‌نور در واحد تهران غرب تهران برگزار مي‌شود.

وي با تأكيد بر اين‌كه انتقال دانشجويان رشته‌هاي مديريت، حسابداري و علوم اجتماعي دانشگاه پيام‌نور به واحد غرب به دليل راحتي اين دانشجويان در دسترسي به كلاس‌هاي درس است، گفت: يكي از برنامه‌هاي دانشگاه پيام‌نور استان تهران ايجاد 4 قطب علمي در تهران است كه اولين اقدام اين طرح جابه‌جايي دانشجويان رشته‌هاي مديريت، حسابداري و علوم اجتماعي است.

رئيس دانشگاه پيام‌نور استان تهران اظهار كرد: با مترو و شركت اتوبوس‌راني هماهنگي‌هاي لازم براي انتقال دانشجويان رشته‌هاي مديريت، حسابداري و علوم اجتماعي دانشگاه پيام‌نور استان تهران به شهرك شهيد باقري شده است.

وي گفت: چون مركز شهيد باقري در غرب تهران قرار دارد در صورتي كه منزل دانشجويي در شرق تهران باشد و امكان دسترسي به مركز شهيد باقري را نداشته باشد، دانشگاه آمادگي انتقال اين دانشجو به ساير مراكز را دارد.

ابراهيم‌پور در پايان تأكيد كرد: انتقال دانشجويان رشته‌هاي مديريت، حسابداري و علوم اجتماعي دانشگاه پيام‌نور به واحد تهران غرب به دليل سختي دسترسي دانشجويان به مركز شهر، عدم وجود پاركينگ در خيابان استاد نجات‌الهي، لزوم داشتن طرح ترافيك و ضرورت تمركز زدايي از مركز شهر تهران بوده است.
نوشته شده توسط دانشجو | سی و یکم مرداد ۱۳۸۹ | لینک ثابت مطلب
دسترسی سریع
تبلیغات
آخرین نوشته ها
65 درصد دانشجويان پيام‌نور اردبيل دختر هستند
راه‌اندازي مراكز بين‌المللي دانشگاه پيام‌نور در كيش و عسلويه
سرپرست دانشگاه پيام نور مركز شيراز منصوب شد
دوازدهمین واحد دانشگاهی پیام نور خراسان جنوبی افتتاح شد
اسامی 17مرکز غيرمجاز فراگير پيام نور
طولانی‌ترين پرچم كشور در دانشگاه پيام نور مهاباد به اهتزاز درآمد
راه‌اندازی آزمايشگاه‌های تخصصی جديد در دانشگاه پيام نور شيراز
محققان دانشگاه پيام نور حسگر جديدی براي شناسايی فلز سمی سرب در آب ساختند
اساتید بسيجی دانشگاه پيام نور اهانت به قرآن را محكوم كردند
10 کاروان ورزشی برای شرکت در المپیاد دانشگاههای پیام نور وارد خرم آباد شدند
استفاده از کتابخانه ها برای دانشجویان آذربایجان شرقی رایگان شد
آخرين‌پيگري‌ها براي رفع مشكل معترضين ايجاد دانشگاه پيام‌نور در غرب تهران
پیام نور گیلان به 18 مرکز و واحدهای دانشگاهی گسترش یافت
ايجاد دانشگاه پيام‌نور در غرب تهران
آغاز اولين المپياد ورزشي دانشجويان دختر دانشگاه پيام نور لرستان در بروجرد
لینک های مرتبط